Zoek medewerkers

Resultaten 1 - 20 van 653

  • dhr. dr. W. (Wietze) van der Aa

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Entrepreneurship & Innovation

    w.vanderaa@uva.nl | T: 0205258620

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. N. (Nesrien) Abu Ghazaleh

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Leadership & Management

    N.AbuGhazaleh@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. A.O.P. (Akpeki) Akemu

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    A.O.P.Akemu@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. J.H. (Jos) van Aken

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    J.H.vanAken@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. S. (Sabina) Albrecht

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Microeconomics

    S.Albrecht@uva.nl | T: 0205254776

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. A.S. (Alexander) Alexiev

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Entrepreneurship & Innovation

    A.S.Alexiev@uva.nl | T: 0205254353

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. R. (Rafael) Almeida da Matta

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Finance

    R.AlmeidadaMatta@uva.nl | T: 0205257267

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M. (Moutaz) Altaghlibi MSc

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Quantitative Economics

    M.Altaghlibi@uva.nl | T: 0205254248

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. Y.B. (Yasin Baris) Altayligil

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Intern. Strategy and Marketing

    y.b.altayligil@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. A. (Aisa) Amagir

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Microeconomics

    A.Amagir@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. A. (Ahmed) Amajoud

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Facility Management

    A.Amajoud@uva.nl | T: 0205254001

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. H.M. (Hans) Amman

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Quantitative Economics

    H.M.Amman@uva.nl | T: 0651532162

    Ga naar deze medewerker
  • mw. M.M.S. (Margreet) Andela

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    M.M.S.Andela@uva.nl | T: 0205255221

    Ga naar deze medewerker
  • mw. I. (Isadora) Angelini Frankenthal

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Leadership & Management

    i.angelinifrankenthal@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. K. (Katrien) Antonio

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Quantitative Economics

    K.Antonio@uva.nl | T: 0205255020

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M. (Mohammad) Arab

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    M.Arab@uva.nl | T: 0205254054

    Ga naar deze medewerker
  • mw. E. (Eleni) Aristodemou PhD

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Quantitative Economics

    E.Aristodemou@uva.nl | T: 0205254650

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. S.R. (Stefan) Arping

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Finance

    S.R.Arping@uva.nl | T: 0205254152

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. D.P.G. (Donald) van As

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Executive Programs

    D.P.G.vanAs@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. P.J. (Peter) van Baalen

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Operations Management

    P.J.vanBaalen@uva.nl | T: 0205254320

    Ga naar deze medewerker